Super Models World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Бляскавия свят на супермоделите.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кафене ''Royal''

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Сандара
Админ;Дизайнер;Модел
Сандара


Брой мнения : 95
Join date : 11.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeЧет Ное 11, 2010 9:48 pm

Кафене ''Royal'' Cafe-Bar
Върнете се в началото Go down
https://super-models-world.bulgarianforum.net
Сандара
Админ;Дизайнер;Модел
Сандара


Брой мнения : 95
Join date : 11.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 7:18 pm

Вървях по улицата преследвана от папараци и журналисти...
-Кога ще излезе новата ви колекция?
-Носи се слух, че има скандали около съвместната ви работа си дизайнерите...
-Вижте..оставете ме на мира.-казах аз и веднага се вмъкнах в мола.
За радост охраната ги спря. Влязох и вендга отидох в кафене ''Royal''. Tам обстановката винаги ме успокояваше.
Седнах на една маса. Сервитьорката дойде до мен и ме попита какво искам.
-Едно виенско кафе и фреш от портокал.-имах нужда от малко освежение. Пък и на последък бях ужасно уморена.
Всъщност...сега като се огледам, лафенето наистина беше пълно. Изведнъж...
Върнете се в началото Go down
https://super-models-world.bulgarianforum.net
Harper Collins
Фотограф
Harper Collins


Брой мнения : 15
Join date : 27.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 7:36 pm

Поредната фотосесия свърши успешно. Приключих с всичко около снимките и реших да си почина. Главата ужасно ме болеше. Влязох в мола, където пеше пълно с попараци. Явно чакат някого. "Все тая" - помислих си и се запътих към кафене "Royal". Беше пълно. Запътих се към единственото свободно място.
- Ъъм...свободно ли е? - попитах момичето, седящо на празната маса.
Върнете се в началото Go down
Сандара
Админ;Дизайнер;Модел
Сандара


Брой мнения : 95
Join date : 11.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 7:40 pm

Бях потънала когато някой дойде до мен и попита дали мястото ми е свободно.
-Да...сядай.-казах.
Струваше ми се някак познат. От къде ли? Тук всички ми бяха познати. Повечето от тях бяха украсявали кориците на доста списания. Но кой ли помнеше имената им? Не и аз. Сигурно само някой и полудели фенове и други...
-Е...аз съм Сандара. Ти?-представих се. Исках поне да имам представа с кой стоя и вероятно с кой ще говоря.
Върнете се в началото Go down
https://super-models-world.bulgarianforum.net
Harper Collins
Фотограф
Harper Collins


Брой мнения : 15
Join date : 27.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 7:47 pm

- Сандара...Странно име. - замислих се. - В хубавия смисъл.. - погледнах я и се усмихнах.
- Харпър. - продължих да се усмихвам и стиснах ръката й.
- Приятно ми е. - реших да се правя на любезен. Е, не ми се отдаваше особено. Важен е опита.
- Видя ли папараците...Странно... - погледнах пода.
- Всъщност - не. Не е странно. Сигорно пак преследват някоя особа. Добре, но понякога прекаляват. - вдигнах погледа си към лицето й.
Върнете се в началото Go down
Сандара
Админ;Дизайнер;Модел
Сандара


Брой мнения : 95
Join date : 11.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 7:52 pm

-Приятно ми е, Харпър..
Изслушах коментара му за папараците. Усмихнах се отегчено и въздъхнах.
-Преследват мен...И да наистина прекаляват. Вече ми лазят по нервите. Преду беше забавно...-казах надявайки се да не ме чуе никой отсрани и да не му присветне коя съм.
Него не го ли преследват? Оф...все забравям, че тук живеят и обикновени хора...Така де, не знаменитости, ами нормални хора с личен живот..
Върнете се в началото Go down
https://super-models-world.bulgarianforum.net
Harper Collins
Фотограф
Harper Collins


Брой мнения : 15
Join date : 27.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 8:02 pm

- Теб!? - скръстих вежди объркан.
- Ооо да...дизайнер си, нали. - попитах след като щракнах с пръсти.
Мисля, че съм ходил на нейно ревю. Моделите й са наистина прекрасни.
- Не ти завиждам особено. - завъртях погледа си към вратата.
- Само при мисълта, че някой би ме преследвал...не знам... лошо ми става. - усмихнах се и се облегнах на стола.
- Е, как е горе в небето?
Върнете се в началото Go down
Сандара
Админ;Дизайнер;Модел
Сандара


Брой мнения : 95
Join date : 11.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 8:07 pm

-Ъх...ами...не е чак толкова хубаво, колкото на земята. Има си и своите лоши страни като тази.-каза и посочих с пръст към входа на мола.-И да...ужасно е. Трябва постоянно да си мериш приказките, иначе могат да те изтипосат на първа страница с нещо, което въобще не си направил...
Наистина беше ужасно да те преследват. Най-накрая сервитьорката дойде и ми даде поръчката. След това попита Харпър за поръчката му.
Върнете се в началото Go down
https://super-models-world.bulgarianforum.net
Harper Collins
Фотограф
Harper Collins


Брой мнения : 15
Join date : 27.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 8:19 pm

- Минерална вода. - поръчах и се усмихнах.
- То това си е и глупаво... - загледах се право в стената срещу мен.
- Да преслядваш човек, да му досаждаш и за какво!? Нищо и никаква заплата. Пълна идиотщина. А и винаги преовеличават... Поне веднъж да се поставят на мястото на...теб например. Как ли биха се чувствали...
Върнете се в началото Go down
Сандара
Админ;Дизайнер;Модел
Сандара


Брой мнения : 95
Join date : 11.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 8:26 pm

-Ужасно са досадни! Но за сега не съм попадала на първа страница с абсурдна новина, за това...съм спокойна...-''Е..до колкото може един човек да е спокоен когато коментират всяка секунда от ежедневието му''-мислех си, но не го казах.
Отпих от кафето. Имах нужда от малко почивка. Трябва да си взема отпуска...Някой път. Като си завърша или по-скоро започна колелцията. Напоследък ме беше ударил мързелът и липсата на вдъхновение...Ще се оправя..скоро.
-Е..ти с какво се занимаваш?-попитах, за да спра мълчанието.
Върнете се в началото Go down
https://super-models-world.bulgarianforum.net
Harper Collins
Фотограф
Harper Collins


Брой мнения : 15
Join date : 27.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 8:39 pm

- Ъмм... Фотограф съм. - най-после отместих погледа си от тапетите на стената и я погледнах.
- Снимах за списание "Candy", но след...първа страница...пълна с преовеличени клюки, напуснах. Сега се радвам на гледката на моделите на "Victoria's secret". - ухилих се. Сервитьорката донесе водата.
- Благодаря. - усмихнах се и веднага отпих.
Върнете се в началото Go down
Сандара
Админ;Дизайнер;Модел
Сандара


Брой мнения : 95
Join date : 11.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 8:47 pm

Засмях се на последното изречение. Не изглеждаше като онези луди мъже, които мислят само за футбол или други глупости, което до някъде ме радваше. Той даже беше свестен. Слава богу! Мразех такива...странни хора.
-И как е?-той ме погледна въпросително.-Фотографията, искам да кажа. Единственият ми опит с фотоапарат беше преди две години и завърши със смях на Коледната картичка.
Върнете се в началото Go down
https://super-models-world.bulgarianforum.net
Harper Collins
Фотограф
Harper Collins


Брой мнения : 15
Join date : 27.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 9:03 pm

Засмях се.
- Е, не се подценявай... А за мен като дизайнер, просто не питай. - направих физиономия и извъртях поглед.
- Пикасо младши... - ухилих се.
- Не е за предпочитане. - усмихнах се мило. Болката в главата ми почти отшумя.
Върнете се в началото Go down
Сандара
Админ;Дизайнер;Модел
Сандара


Брой мнения : 95
Join date : 11.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeПон Ное 29, 2010 7:27 pm

Замсях се и се усмихнах.
Най-накрая някой да рабере, че Пикасо не рисува красиви картини като на...ами...Да Винчи или Микеланджело. Бях виждала някои негови произведения и ми се искаше да избягам от галерията с писък.
-Не, не...аз наистина съм ужасен фотограф. Не можеш да си представиш колко съм зле.-казах и се засмях, но този път на себе си.
-Oт къде си?-попитах.
Върнете се в началото Go down
https://super-models-world.bulgarianforum.net
Harper Collins
Фотограф
Harper Collins


Брой мнения : 15
Join date : 27.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 12:27 pm

- От къде си? - попита.
- Отраснах в Орландо - Флорида. После живях в Сан Франциско - Калифорния.
А сега съм тук. Живота ми е като пъзел. - усмихнах се.
- А ти? От къде си? Имаш лии...братя, сестри? - попитах и отпих последната глътка вода.
Върнете се в началото Go down
Сандара
Админ;Дизайнер;Модел
Сандара


Брой мнения : 95
Join date : 11.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeПет Дек 03, 2010 7:17 pm

-Ами...родена съм в Париж, но отраснах в Ню Йорк...Майка ми е корейка..-казах, за да обясня азиатските си черти.
-Нямам братя и сестри...-въздъхнах.
-А ти?-върнах въпроса му.
Всъщност..беше тъжно..наистина нямах братя и сестри..Чувствах се самотна през детските си години. Но сега не съм дете...Няма защо да мисля за това..
Върнете се в началото Go down
https://super-models-world.bulgarianforum.net
Harper Collins
Фотограф
Harper Collins


Брой мнения : 15
Join date : 27.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 10:33 pm

- А ти? - попита.
- Ъъм...имам сестра. Която най-вероятно сега е на някоя снимачна площадка. - усмихнах се.
В този момент получих...смс. "Прибрах се." - беше от Елена. Е, скоро ще почне да настоява да си ходя....Ще търпи.
Отново се обърнах към Сандара.
Върнете се в началото Go down
Сандара
Админ;Дизайнер;Модел
Сандара


Брой мнения : 95
Join date : 11.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 10:04 am

Засмях се леко. Явно сестра му беше модел...Щом е на някоя снимачна площадка най-вероятно.
-И как е да имаш сестра?-попитах...Любопитсвах. Бше ми интересно да разбера хубаво ли е да имаш брат или сестра..в случая сестра...
Имала съм си най-добри приятелки, с които сме били като сестри, но не е същото като кръвните сестри...Някой са ми казвали, че е хубаво, други-че е гадно...
Върнете се в началото Go down
https://super-models-world.bulgarianforum.net
Harper Collins
Фотограф
Harper Collins


Брой мнения : 15
Join date : 27.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 10:48 pm

- Всъщност е страхотно. Наистина на моменти не се разбираме,
но с възрастта отношенията се укрепват. Забравихме детските караници.
Просто пораснахме. - усмихнах се.
- Спомням си, когато бяхме малки... Карахме се за какво ли не. А сега съжалявам за всички обиди, които съм й наговорил. - отново се усмихнах и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Сандара
Админ;Дизайнер;Модел
Сандара


Брой мнения : 95
Join date : 11.11.2010

Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 9:28 pm

''Mило''-беше първото нещо, което си помислих. Всичките братя, които си имаха по-малки сестрички до сега ми бяха казвали само и единствено ''Отврат''. Въздъхнах лекичко. Вярно е, беше малко самотно да си самичък (каква логика вадя...), особено в огромната къща на родителите ти...Е...на бях самичка, имах си бавачки, но...Леко отпих от кафето си.
-Аха...-казах само...

Много съжелявам за късния отговор, ама...просто човек да няма време да направи нещо xD...
Върнете се в началото Go down
https://super-models-world.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кафене ''Royal'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене ''Royal''   Кафене ''Royal'' Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафене ''Royal''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Super Models World :: Светът на Супер Моделите (РП Зона) :: Търговската улица :: Мола-
Идете на: